Varstvo narave - Novice

Povabilo k sodelovanju z odsekom

Objavljeno: 12.4.2015, zadnja sprememba 18.4.2015 ob 11:52 Št. ogledov: 2388

V Odseku za varstvo narave in gorsko stražo pri planinskem društvu Ljubljana-Matica nameravamo tudi v letošnjem letu pripraviti vrsto dogodkov, katerih se poleg rednih članov in simpatizerjev Gorske straže lahko udeležijo tudi drugi ljubitelji narave, ne glede na njihovo članstvo. Med dogodke štejemo izvedbo predavanj in predstavitev v društvenih prostorih na Trdinovi ulici 8 v Ljubljani, organizacijo naravovarstvenih in botaničnih izletov širom Slovenije, skupinsko udeležbo na razstavah in pri vodenih izletih ter po možnosti tudi izvedbo tečaja za pridobivanje novih članov »Gorske straže«.

V kolikor imate kakšen zanimiv predlog ali obvestilo o dogodku, ki bi bil za naravovarstvenike in ljubitelje narave zanimiv, nam ga prosim posredujte na stoenajst@gmail.com .

Komentarji - Dodaj komentar