Planinsko društvo - Novice

Male dereze - ugodno

Objavljeno: 18.12.2018, zadnja sprememba 19.12.2018 ob 09:50 Št. ogledov: 1967

Male dereze Ice Track, cena 34,00 EUR, za člane 25 % popust

Elastične dereze imajo na podplatu kakovostno sukano členasto verigo iz nerjavečega jekla, zobje pa so izdelani iz visokokakovostnega toplotno obdelanega jekla, kar zagotavlja učinkovit oprijem. Preprosto jih nataknite čez čevelj in pritrdite s pasom. So neopazne in udobne. Shranite jih lahko v priročni torbici z možnostjo pritrditve na pas.
Dereze ICE TRACK so namenjene uporabi tako na zasneženih in poledenelih površinah kot tudi pri opravilih na strmih travnatih pobočjih.

Opozorilo! Uporabne so na uhojenih planinskih poteh z manjšimi nakloni - tam, kjer v primeru padca ne morete oddrseti daleč. Niso namenjene za uporabo v visokogorju - na dolgih poledenelih in zasneženih pobočjih, kjer je nevarnost zdrsa in padca v globino! V takih primerih se poslužujte pravih 12 zobih derez in cepina!

Derezice Ice Track, Veriga Lesce, ugodno

Male dereze Mount Track, cena 39,00 EUR, za člane 25 % popust

Elastične dereze imajo na podplatu verigo iz nerjavečega jekla in poseben 14-zobi kovani spodnji del v obliki podkve, ki je v celoti izdelan iz plemenitega toplotno obdelanega jekla, kar zagotavlja učinkovit oprijem. Preprosto jih nataknite čez čevelj in pritrdite s pasom. So neopazne in udobne. Shranite jih lahko v priročni torbici, ki je opremljena s karabinom in zanko za namestitev na pas.
Dereze MOUNT TRACK so namenjene bolj zahtevnim pohodnikom in planincem za uporabo na zasneženih in poledenelih površinah.

Derezice Mount Track, Veriga Lesce, ugodno

Male dereze Grip Step, cena 24,00 EUR, za člane 25 % popust

Dereze GRIP STEP so namenjene hoji na zasneženih in poledenelih mestnih ulicah. Opremljene so s posebnimi konicami za dober oprijem. So majhne in neopazne ter zato primerne za vsak čevelj. Namestitev je enostavna, shranite pa jih lahko v majhni in privlačno oblikovani priročni torbici.

Derezice Grip Step, Veriga Lesce, ugodno

Objava 18.12.2018. Ponudba velja do odprodaje zalog.

-------

Naprodaj: